O NÁS

Jsme Denamar a specializujeme se především na profesionální imigrační servis ve věci poskytnutí komplexních imigračních služeb zahrnující vízovou a pobytovou agendu včetně založení společnosti cizincům na území ČR.

Pomůžeme Vám ve všech záležitostech, které se týkají Vašeho pobytu v ČR tj. při zajištění krátkodobého/dlouhodobého/ trvalého pobytu na území ČR. Klienty doprovázím a asistuji jim při vyplňování a podávání všech typů pobytových žádostí nebo při žádosti o pracovní povolení na příslušném úřadu práce. Dále Vám poskytneme pomoc při založení společnosti nebo u příslušných institucích tj. při jednání s cizineckou policií a další.

Zajistíme Vám kompletní přípravu dokumentů vedoucí ke snížení Vašich administrativních úkonů a zároveň k Vaši spokojenosti. Díky úzké spolupráci s advokátní kanceláři, jsme Vám schopní nabídnout zprostředkování kvalitních právních služeb v oblasti cizineckého práva tj. zastupování v řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců a další právní servis. Tato je plně způsobilá připravit, vyjednat i dohotovit právní dokumenty v českém a anglickém jazyce.

NÁŠ TÝM

Bc. Natálie Woźnicová - CEO & Visa expert
Bc. Natálie Woźnicová - CEO & Visa expert
Karolína Kotalová - Visa assistant
Karolína Kotalová - Visa assistant
Karin Fišerová - Visa assistant
Karin Fišerová - Visa assistant

KONTAKTUJTE NÁS