O MNĚ

Vízový konzultant, CEO
Vízový konzultant, CEO

Jmenuji se Natálie Woznicová a specializuji se především na profesionální imigrační servis ve věci poskytnutí komplexních imigračních služeb zahrnující vízovou a pobytovou agendu včetně založení společnosti cizincům na území ČR.

Pomohu Vám ve všech záležitostech, které se týkají Vašeho pobytu v ČR tj. při zajištění krátkodobého/dlouhodobého/ trvalého pobytu na území ČR. Klienty doprovázím a asistuji jim při vyplňování a podávání všech typů pobytových žádostí nebo při žádosti o pracovní povolení na příslušném úřadu práce. Dále Vám poskytnu pomoc při založení společnosti nebo u příslušných institucích tj. při jednání s cizineckou policií a další.

Zajistím Vám kompletní přípravu dokumentů vedoucí ke snížení Vašich administrativních úkonů a zároveň k Vaši spokojenosti. Díky úzké spolupráci s advokátní kanceláři, jsem Vám schopná nabídnout zprostředkování kvalitních právních služeb v oblasti cizineckého práva tj. zastupování v řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců a další právní servis. Tato je plně způsobilá připravit, vyjednat i dohotovit právní dokumenty v českém a anglickém jazyce.

KONTAKTUJTE MNE